System TMS

TMS jest narzędziem wykorzystywanym i docenianym przez firmy z różnych branż, których obszar działania dotyczy m.in. planowania oraz realizacji transportów. Dziś trudno wyobrazić sobie sprawne i efektywne działanie przedsiębiorstw, nieinwestujących w dostępne, nowoczesne rozwiązania.

TMS (Transport Management System) to system wspomagający zarządzanie transportem, zarówno w zakresie planowania, jak i monitoringu oraz rozliczania. Niezaprzeczalnie aplikacje te coraz częściej stają się nieodzownym elementem infrastruktury nowoczesnych firm. Duża funkcjonalność, łatwość w obsłudze, intuicyjność to największe zalety systemu, ale nie jedyne. Ze względu na specyfikę tego narzędzia warto bliżej zapoznać się z korzyściami, jakie niesie jego wdrożenie w firmie.

Zapytaj o szczegóły rozwiązania SOTIPM

Planowanie transportu oraz realizacja zleceń jest nie lada wyzwaniem. Spedytor układający trasę musi uwzględnić wiele czynników o charakterze zmiennym, jak np. wysokość opłat drogowych. Ze względu na dużą konkurencję na rynku firm z branży logistyki, spedycji oraz transportu starają się one realizować usługi na jak najwyższym poziomie. Wdrożenie systemu TMS usprawnia zarządzanie transportem, a tym samym usprawnia procesy w firmie, obniża koszty pracy oraz usprawnia realizację zadań przez pracowników. To jednak nie wszystkie korzyści rozwiązania.

Wiele firm transportowych już wybrało system TMS. Zobacz dlaczego jest to oprogramowanie niezbędne w Twojej firmie! Przedsiębiorcy, którzy już zdecydowali się na wdrożenie TMS na co dzień korzystają z korzyści systemu.

Program TMS odpowiedzią na potrzeby firm transportowych

Bez względu na wielkość zlecenia, organizacja przewozu jest procesem złożonym, składającym się z kilku etapów. Przyjęcie zlecenia to dopiero pierwsza z czynności. Właściwa realizacja zlecenia rozpoczyna się wraz z podejmowaniem kolejnych działań np. rozplanowania trasy działania. Bez TMS cały ten proces jest nie tylko czasochłonny, ale przede wszystkim mało wydajny oraz kosztowny.

Obecnie trudno sobie wyobrazić działanie dużych przedsiębiorstw bez usprawnień oraz innowacyjnego oprogramowania, umożliwiającego szybkie zarządzanie procesami, bez jednoczesnej, osobistej koordynacji każdej z czynności.

Na rynku przez długi czas panowało przekonanie, że TMS to rozwiązanie, na które stać jest wyłącznie podmioty dysponujące odpowiednio wysokimi środkami finansowymi. Oczywiście jest to pewnego rodzaju mit, a małe i średnie przedsiębiorstwa coraz bardziej zaczynają dostrzegać wagę nowoczesnych rozwiązań, a takim jest system TMS. Wykorzystanie narzędzi pozwala na konkurowanie z większymi i silniejszymi na rynku podmiotami, konkurującymi o zlecenia.

Zastanawiasz się, czy system TMS jest potrzebny w Twojej firmie? Nasza odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca!

Zapytaj o szczegóły rozwiązania SOTIPM

Funkcje i zalety systemu TMS

Kompleksowa realizacja zadań związanych z transportem
Precyzyjne planowanie, a następnie realizacja transportu
Wykorzystanie w pełni floty samochodów, poprzez zoptymalizowanie przestrzeni ładunkowej
Redukcja kosztów transportu oraz obsługi spedycyjnej
Monitorowanie pojazdów.
Możliwość uzyskania natychmiastowego dostępu do informacji, w czasie rzeczywistym
Kompleksowa obsługa zleceń
Zapewnienie terminowości zleceń
Skrócenie czasu obsługi zleceń, dzięki optymalizacji poszczególnych procesów w firmie
Poprawa jakości realizacji zleceń
Analizy danych umożliwiające dokładne planowanie realizacji zadań
Zminimalizowanie ryzyka popełnienia błędów przez pracownika

Wskazane zalety TMS jednoznacznie przesądzają o tym, że warto jest zastanowić się nad wdrożeniem systemu w firmie. SOTiPM to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb XXI wieku, a redukcja kosztów oraz usprawnienie prowadzonych działań to tylko niektóre z korzyści, możliwych do uzyskania.

Zadania realizowane przez SOTiPM usprawniają i integrują złożone procesy związane nie tylko z transportem. Wśród największych zalet wyróżnić należy automatyzację oraz przyspieszenie procesu planowania transportu. Zaoszczędzony czas, który w praktyce jest bardzo cenny, można optymalnie wykorzystać, skupiając się na innych obszarach działalności firmy.

TMS to przede wszystkim liczne funkcjonalności, generujące olbrzymi potencjał, który można wykorzystać w firmie. Wdrożenie TMS usprawnia procesy związane z wykorzystaniem pracowników mobilnych, którzy mogą bardziej skupić się na zadaniach biznesowych. Odciążenie osób zatrudnionych, pozwoli przeorganizować oraz sprawniej zaplanować działanie poszczególnych działów w firmie.

Zdecyduj się na wdrożenie programu TMS oraz zacznij konkurować z podmiotami oferującymi podobne usługi! Zyskaj przewagę, popraw jakość realizowanych zleceń i usprawnij procesy biznesowe w Twojej firmie.

SOTIPM dedykowane przedsiębiorcom

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga korzystania ze zdobyczy nowoczesnych technologii. Aby być o krok przed konkurencją, należy zadbać o wdrożenie odpowiednich rozwiązań, wspomagających i usprawniających działanie przedsiębiorstwa.

Realizacja dużej ilości zleceń oraz zadań, o charakterze zarówno powtarzalnym, jak i incydentalnym oraz nadzór nad eksploatacją środków transportu jest możliwy dzięki wdrożeniu SOTIPM.

To nowoczesne narzędzie, łączące w sobie zarówno funkcjonalność, jak i intuicyjność oraz prostotę w obsłudze. Wystarczy tylko miesiąc, aby móc korzystać z systemu, wykorzystującego nowoczesne technologie, takie jak API, GPS, GSM, RFID.

Jako klient masz możliwość wyboru pomiędzy zakupem licencji SOTIPM lub wynajmem w modelu Saas. My wdrożymy system, dopasowując go do Twoich potrzeb.

Co ważne SOTIPM jest rozwiązaniem wieloplatformowym, na które składa się aplikacja centralna, aplikacje mobilne dla pracowników, kierowników, aplikacje WEB dla klientów B2B oraz B2C, monitoring stanu usług realizowanych przez firmę w czasie rzeczywistym.

SOTIPM usprawni pracę poszczególnych pracowników oraz działów w firmie.

Postaw na nowoczesność oraz wysoki poziom zaawansowania narzędzi biznesowych. W IT Center specjalizujemy się w IT dla biznesu.

Krótko o nas

Spółka informatyczna. Od 22 lat na rynku. Specjalizacja w IT dla biznesu.

Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Średnich Przedsiębiorstw.

Kompetentni, operatywni, skuteczni. Sprawdź nas.

Dostarczamy rozwiązania dla Twojego sukcesu.

Jak nas znaleźć

ul. L. Kondratowicza 37
03-285 Warszawa

22 888 50 00
info@sotipm.pl

Dołącz do nas

Chcesz tworzyć nowoczesne oprogramowanie?
Dołącz do nas
© ITCenter 2019      Projekt i wykonanie ITCenter
Top