Nowoczesne rozwiązania informatyczne rentowną inwestycją

dodane: 24 marzec
Nowoczesne rozwiązania informatyczne rentowną inwestycją

Obecnie prawie żadna firma nie może obejść się bez wykorzystania mniej lub bardziej zaawansowanych systemów informatycznych. W niewielkich przedsiębiorstwach rodzinnych, działających regionalnie, często inwestycje w oprogramowanie oraz infrastrukturę IT odkładane są na później. Niezaprzeczalnie usprawnienie procesów w firmie dzięki wykorzystaniu oprogramowania umożliwia szybszą realizację zleceń. Co więcej, zaawansowane programy stały się dostępne niemal dla każdego, dzięki udostępnieniu ich w modelu SaaS. Prowadzisz firmę transportową? Zatrudniasz pracowników mobilnych? Przygotowaliśmy w punktach zestawienie największych korzyści z wdrożenia nowoczesnego oprogramowania.

 

  1. SOTiPM usprawnia realizację transportów w firmie. Wybierając zaawansowane oprogramowanie jednocześnie rozwiązujesz wiele problemów, z którymi borykają się firmy z branży transportowej. Po pierwsze likwidujesz puste przebiegi, a trasy przejazdu są lepiej zaplanowane. Usprawniasz pracę nie tylko kierowcy, ale także pracownika ustalającego przebieg trasy. Dzięki temu szybciej zrealizujesz transporty, będziesz mógł podjąć się większej ilości zleceń, w pełni wykorzystasz posiadaną flotę pojazdów, zredukujesz koszty realizowanych transportów.
  2. SOTiPM usprawnia pracę pracowników. Rozwiązanie dedykowane jest kierowcom, handlowcom, ankieterom, serwisantom, kurierom, przedstawicielom medycznym, farmaceutycznym, kontrolerom jakości, kierownikom działu obsługi klienta, transportu, sprzedaży.
  3. SOTiPM usprawnia pracę działów w firmie – działu handlowego, obsługi klienta, transportu, logistyki, magazynowania, finansowego, kontrolingu, zarządu.
  4. SOTiPM wyposażone zostało w funkcjonalności dedykowane niektórym branżom in. odbioru, transportu i utylizacji odpadów, dystrybucji towarów, dostaw, odbiorów od klientów, serwisu i utrzymania w ruchu urządzeń oraz infrastruktury, wynajmu sprzętu i wyposażenia, usług u klienta, merchandisingu i sprzedaży w terenie.
  5. SOTiPM wspiera działania firmy w różnych obszarach biznesowych transport management system (system TMS), car fleet management (CFM), real time monitoring (RTM), customer service (CS).
Zaawansowane oprogramowanie kluczem do sukcesuW niemal każdej branży występuje duża konkurencja. Trudno jest wyróżnić się na tle firm o podobnym profilu działalności. Zdarza się, że właściciele decydują się na obniżenie cen, kosztem zysku, w celu zdobycia większej ilości zleceń. Na tle konkurencji można wyróżnić się w zupełnie inny sposób. W dobie Internetu, zaawansowanych technologii oraz rozwiązań informatycznych zasadne jest uznanie, że wykorzystanie zaawansowanych programów w firmie jest pewnego rodzaju kluczem do sukcesu. Przede wszystkim umożliwia obniżenie kosztów prowadzonej działalności, co przekłada się bezpośrednio na osiągany zysk. Wystarczy prosty przykład. Odpowiednio zaplanowana trasa przejazdu, likwidacja pustych przebiegów znacznie zmniejsza koszty transportu. Drugim rezultatem wdrożenia oprogramowania jest zoptymalizowanie procesów w firmie. Co to oznacza? Przede wszystkim pracownicy będą mogli efektywniej wykonywać swoje obowiązki, zrealizują więcej zadań w tym samym czasie. Wykonywanie pewnych czynności w sposób tradycyjny, jak na przykład ustalanie trasy przejazdu jest czasochłonne, mało efektywne oraz obarczone dużym ryzkiem popełnienia błędu. Rozwiązaniem tych wszystkich problemów jest wdrożenie w firmie oprogramowania, które usprawni te procesy.

aplikacje mobilne i programy komputerowe
aplikacja i program dla działu kontroli
Uważasz, że zaawansowane oprogramowanie to rozwiązanie dedykowane dużym przedsiębiorstwom, inwestującym znaczne środki finansowe w infrastrukturę IT? Nic bardziej mylnego. Odkąd oprogramowanie dostępne jest modelu SaaS, czyli istnieje możliwość wynajmu i wdrożenia zgodnie z potrzebami, SOTiPM stało się dostępne również dla mniejszych firm, które nie dysponują wystarczającymi środkami, aby zainwestować w zakup oprogramowania.Podsumowując – SOTiPM jest oprogramowaniem dedykowanym zarówno większym, jak i mniejszym firmom. Stanowi dobrą inwestycję w przyszłość, a udostępnienie w modelu SaaS czyni system jeszcze bardziej dostępnym.

 

Krótko o nas

Spółka informatyczna. Od 22 lat na rynku. Specjalizacja w IT dla biznesu.

Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Średnich Przedsiębiorstw.

Kompetentni, operatywni, skuteczni. Sprawdź nas.

Dostarczamy rozwiązania dla Twojego sukcesu.

Jak nas znaleźć

ul. L. Kondratowicza 37
03-285 Warszawa

22 888 50 00
info@sotipm.pl

Dołącz do nas

Chcesz tworzyć nowoczesne oprogramowanie?
Dołącz do nas
© ITCenter 2019      Projekt i wykonanie ITCenter
Top